Digitālā auduma apdruka

Uzņēmumā MUZE mēs digitāli drukājam audumus pēc pieprasījuma mazos un lielos daudzumos ar īsiem piegādes termiņiem

Drukājam priekš modes, mājas dekoriem, reklāmām u.c.

Izmantojot digitālos printerus, kas īpaši izstrādāti tiešai drukai uz audumu, mēs varam drukāt ar augstu detalizāciju, neierobežotas krāsas, unikālu dizainu un atkārtojumus jebkurā izmērā un daudzumā.

Novērsiet audumu pārpalikumus, padarot savu biznesu ilgtspējīgāku. Bez ierobežojumiem attiecībā uz to, cik mazi vai lieli ir jūsu ražošanas mērķi, mēs piedāvājam labāko veidu, kā optimizēt jūsu drukāto audumu krājumus.

Izveidojiet prototipu, pasūtiet, atkārtojiet.

Videi draudzīga digitālā auduma apdruka visos ražošanas posmos, saglabājot pozitīvu vides līdzsvaru

GOTS 6.0, OEKO-TEX 100 standarts.
Īpašu uzmanību pievēršam vides ilgtspējībai. Mūsu drukas pamatņu klāstā ir ne tikai organiski un ilgtspējīgi audumi, bet arī audumi, kas izgatavoti no otrreizēji pārstrādātas plastmasas, ļaujot izveidot augstas kvalitātes ilgtspējīgu audumu kolekciju.

Mūsu izmantotās GOTS 6.0 sertificētas tintes ir uz ūdens bāzes. Drukāšanas procesā netiek izmantotas kaitīgas ķīmiskas vielas. Tintes drošība atbilst stingrām Eiropas prasībām attiecībā uz saderību ar vidi. Mūsu audumi var tikt izmantoti bērnu preču ražošanai bez vecuma ierobežojuma.

Apvienojumā ar tehnoloģiju, kas ļauj ietaupīt ūdeni drukas procesā, mēs MUZE virzāmies uz pilnīgi videi draudzīga ražošanas procesu, lai aizsargātu zemi un tās iedzīvotājus.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

 • Cik dizainu var būt vienā tirāžā?
  Uz auduma izvietoto zīmējumu skaits vienā pasūtījumā ir neierobežots. Cena ir noteikta, pamatojoties uz kopējo pasūtījuma apjomu vienam auduma veidam pasūtījumā. Piemēram, jūs varat pasūtīt 100 metrus viena auduma ar tādu pašu dizainu vai 100 metrus ar 10 dažādiem dizainiem. Šajā gadījumā cena tiks ņemta no tilpuma kategorijas 100 metri.
 • Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums?

  Mūsu minimālais pasūtījuma daudzums ir 1 metra izlases veida paraugs.
 • Kādi ir pasūtījuma izpildes nosacījumi?
  Steidzamajiem pasūtījumiem tas ir 1-2 darba dienas. Parastajiem pasūtījumiem izpildes laiks parasti ir 2-10 darba dienas.
 • Ar kādu tehniku un mašīnu drukājat?
  Mēs drukājam digitāli tieši uz tekstilizstrādājumiem ar ļoti stabilām un dinamiskām pigmenta tintēm.
  Jūsu audums ir drukāts uz klases labākās digitālās tekstila drukas sistēmas Kornit Presto, izmantojot GOTS 6.0 un Oeko-tex sertificētas tintes un mīkstinātāju. Absolūta elastība dizaina, atkārtota izmēra un krāsu shēmas izvēlē.
 • Vai jūs piedāvājat vairumtirdzniecības atlaides?
  Jā, mēs piedāvājam vairumtirdzniecības atlaides pasūtījumiem sākot no 10 metriem. Jo lielāks pasūtījums, jo lielāku atlaidi saņemsiet.

Ātrs Pieprasījums

Vai vēlaties uzzināt sava projekta iespējamās izmaksas? Vai ir svarīgi saprast, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai jūsu audums tiktu nosūtīts? Vai vēlaties precizēt atlaidi, ko saņemat lielapjoma pasūtījumā? Rakstiet mums ziņu, un mēs noskaidrosim visus šos jautājumus.

 • Individuāls un elastīgs piedāvājums, kas izstrādāts tieši jūsu vajadzībām
 • Vairumtirdzniecības atlaides drukāšanai no 40 līdz 5000 un vairāk metriem