Sublimācijas druka

Ātra un ilgtspējīga augstas kvalitātes druka uz poli audumiem

Mēs drukājam sublimācijas audumus sportam, modei, peldkostīmiem, ielu apģērbiem, interjeram un akcijām. Digitālā sublimācijas druka piedāvā augstu kvalitāti un bezgalīgas iespējas.

Mūsu drukas procesā izmantotās sertificētās tintes sasniedz plašu krāsu gammu, spilgtas krāsas un dziļas melnas krāsas.

Izdrukām ir ļoti augsta izturība pret ārējiem faktoriem. Mūsu drukas iekārtas ļauj uzklāt apdrukas uz audumiem līdz 160 cm platumā.

Vairumtirdzniecības lielapjoma audumu apdruka

Piedāvājam vairumtirdzniecības audumu apdrukas cenas un labprāt apdrukājam uz mūsu audumiem, kā arī uz klienta nodrošinātajiem audumiem. Mēs regulāri sadarbojamies ar zīmoliem, kas apdrukā audumus modes kolekcijām vai izgatavojam tekstilizstrādājumus mājas piederumu un aksesuāru tirgiem.

Visi pasūtījumi tiek drukāti mūsu ražotnē Rīgā (Latvija), izmantojot jaunāko digitālo audumu apdrukas tehnoloģiju un vadošās Itālijas ražotāju iekārtas.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

 • Cik dizainu var būt vienā tirāžā?
  Uz auduma izvietoto zīmējumu skaits vienā pasūtījumā ir neierobežots. Cena ir noteikta, pamatojoties uz kopējo pasūtījuma apjomu vienam auduma veidam pasūtījumā. Piemēram, jūs varat pasūtīt 100 metrus viena auduma ar tādu pašu dizainu vai 100 metrus ar 10 dažādiem dizainiem. Šajā gadījumā cena tiks ņemta no tilpuma kategorijas 100 metri.
 • Kāds ir jūsu minimālais pasūtījuma daudzums?

  Mūsu minimālais pasūtījuma daudzums ir 1 metra izlases veida paraugs.
 • Kādi ir pasūtījuma izpildes nosacījumi?
  Steidzamajiem pasūtījumiem tas ir 1-2 darba dienas. Parastajiem pasūtījumiem izpildes laiks parasti ir 2-10 darba dienas.
 • Ar kādu tehniku un mašīnu drukājat?
  Mēs drukājam digitāli tieši uz tekstilizstrādājumiem ar ļoti stabilām un dinamiskām pigmenta tintēm.
  Jūsu audums ir drukāts uz klases labākās digitālās tekstila drukas sistēmas Kornit Presto, izmantojot GOTS 6.0 un Oeko-tex sertificētas tintes un mīkstinātāju. Absolūta elastība dizaina, atkārtota izmēra un krāsu shēmas izvēlē.
 • Vai jūs piedāvājat vairumtirdzniecības atlaides?
  Jā, mēs piedāvājam vairumtirdzniecības atlaides pasūtījumiem sākot no 10 metriem. Jo lielāks pasūtījums, jo lielāku atlaidi saņemsiet.