Druka uz klientu piegādātā auduma

Mēs piedāvājam drukāt uz klienta auduma. Nosūtiet mums audumu, mēs to uzglabāsim mūsu noliktavā un drukāsim tik daudz, cik nepieciešams.

Druka ir iespējama uz dabīgajiem un sintētiskajiem audumiem, piemēram, kokvilnu, linu, viskozi, tencelu, liocelu, poliestera un maisījuma audumiem. Balstoties uz jūsu auduma raksturlielumiem, mēs izvēlēsimies piemērotāko drukas tehnoloģiju. Minimālais pasūtījuma apjoms ir 30  metri.

Pieprasījums drukāt uz klienta piegādāta auduma

Lūdzu, sniedziet informāciju par auduma sastāvu, veidu, krāsu un platumu. Turklāt, lūdzu, aprakstiet plānoto mērķi šim audumam.

Thank you!
Your message has been received! We will reply to your email as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir minimālais pasūtījums drukāšanai uz manis piegādāta auduma?

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 30 metri.

Lūdzu, nodrošiniet papildus 2-3 metrus auduma, papildus jūsu drukas darbu daudzumam. Šis papildus audums ir nepieciešams mūsu ražošanas metodēm un nodrošina labāko drukas rezultātu.

Kādas ir prasības attiecībā uz piegādāto audumu?

Audums jābūt uz rullīša. Auduma platums nedrīkst pārsniegt 180 centimetrus dabīgajiem audumiem un 160 centimetrus sintētiskajiem audumiem.

Vai es varu uzglabāt audumu jūsu noliktavā un drukāt tik daudz, cik nepieciešams?

Protams, jūs varat uzglabāt savu audumu mūsu noliktavā un drukāt pēc jūsu vajadzībām. Minimālais pasūtījuma daudzums jebkurā laikā ir 30 metri.

Cik laika ir nepieciešams, lai izdrukātu 300 metrus manis piegādāta auduma?

Vidēji pasūtījuma izpildei būs nepieciešamas 5 līdz 10 darba dienas.